Hakkımızda

Alfa Döner

Alfa Döner olarak sizlere en kaliteli ve lezzetli döner deneyimini sunmak için buradayız. İşletmemiz, Dokuz Eylül Üniversitesi Gastronomi bölümünden mezun olan biz, Abdullah Dündar ve Melek Dündar tarafından kurulmuştur.
Hijyen0%
Lezzet0%
Müşteri Memnuniyeti0%
Yemek yapma konusundaki tutkumuzu ve profesyonel bilgi birikimimizi kullanarak, her ürünü kendi ellerimizle ve tamamen el yapımı olarak hazırlıyoruz. Mayonezimizden sosumuza, tüm lezzetlerimiz hijyenik koşullarda, en taze ve kaliteli malzemelerle yapılmaktadır. Amacımız, siz değerli misafirlerimize her zaman en iyisini sunmaktır.
Alfa Döner, Zurna dürüm ve Alfa Box gibi özel lezzetleriyle ün kazanmıştır. Geniş menümüz ve özgün tariflerimizle damak zevkinize hitap etmekten gurur duyuyoruz. Ayrıca, Pinga burger olarak bilinen Savanna, Kongo Burger ve Tanzanya Burger gibi özel hamburgerlerimizle de hizmetinizdeyiz. Yakında menümüze sushi ve kimbab da ekleyerek çeşitliliğimizi artıracağız. Lezzet yolculuğunda size eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Afiyet olsun!

0232 616 66 59